نورولدیرشیپ: شناخت و کاربرد عملکرد مغز در مدیریت و رهبری

نورو لیدرشیپ حوزه مطالعاتی جدیدی است که به کاربرد یافته های علم نوروساینس (شناخت عملکرد مغز) در توسعه مهارت های رهبری می‌پردازد. پیشرفت های چشم گیری که در تکنولوژی های تصویر برداری از مغز ایجاد شده، امکان مطالعه عملکرد مغز در شرایط مختلف را فراهم نموده است. با بکار گیری این مطالعات کاربردی در حوزه سرمایه های انسانی، می‌توانیم محیط کاری ایجاد کنیم که با مغز انسان ها همخوانی بیشتری داشته و با تغییر موثر رفتارهای مدیران و کارکنان، عملکرد سازمانی را به صورت چشمگیری بهبود دهیم.

 

 

حوزه های اصلی نورولیدرشیپ

نورولیدرشیپ چهار حوزه کاربردی را پوشش می‌دهد که در توسعه مهارت های رهبری، آموزش مدیران، مدیریت تغییر، یادگیری، مربی‌گری، همکاری اثربخش، تصمیم‌گیری، نوآوری، مدیریت عملکرد، توسعه فرهنگ سازمانی و در واقع در بسیاری از حوزه های مدیریت منابع انسانی قابل استفاده می‌باشد. 

 

 

HRAC با کسب سرتیفیکت های جهانی نورولیدرشیپ و بکارگیری به روز ترین و معتبر ترین تحقیقات انجام شده در این حوزه، به سازمان ها کمک می‌کند تا محیط کاری طراحی و ایجاد کنند که با نحوه عملکرد مغز انسان سازگاری داشته و امکان برگزاری بیش از 10 کارگاه آموزشی مبتنی بر آموزه های نورولیدرشیپ را دارد.

 

 

 

دوره مکالمات عملکردی موثر

مبتنی بر نوروساینس

از مجموعه دوره های نورولیدرشیپ با پشتوانه 20 سال تحقیق در حوزه عملکرد نیروی انسانی و تعاملات محیط کار؛ این دوره متخصصان HR و مدیران را توانمند می‌سازد تا بتوانند اثربخشی مکالمات عملکردی را افزایش دهند. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای دریافت معرفی نامه دوره های نورولیدرشیپ، با ما تماس بگیرد:

 

 

عضویت برای دریافت خبرنامه

ثبت نام برای آخرین اخبار