استعدادیابی و کشف نقاط قوت

نقطه قوت؛ جالب به نظر می رسد، این طور نیست؟ چه کسی نمی خواهد نقطه قوت داشته باشد؟

وقتی کسی می تواند به صورت مکرر فعالیت مشخصی را با عملکردی در حد عالی یا نزدیک به عالی انجام دهد، او در آن کار نقطه قوت دارد. وقتی به نحوه عملکرد او نگاه می کنیم، گویا برای این کار ساخته شده است و همیشه از انجام آن احساس قدرت و توانمندی می کند. اما چگونه چنین چیزی ممکن است؟ چرا بعضی از افراد می توانند کارهای مشخصی را همیشه در حد عالی و مثال زدنی انجام دهند؟ جوابش ساده است: آنها به صورت طبیعی از استعداد انجام آن کار برخوردار هستند و با کسب دانش و مهارت مرتبط با استعدادها، آنها را به نقاط قوت خود تبدیل می کنند.

شما برای چه کارهایی ساخته شده اید؟

شما باید در چه حوزه هایی به کسب دانش و مهارت بپردازید تا موفقیت خود را تضمین کنید؟

از میان 34 زمینه استعدادی شناخته شده، 5 استعداد برتر شما کدامند؟

چگونه می توانید آنها را به نقطه قوت خود تبدیل کنید؟

نقطه شروع همینجاست!

تحقیقات نشان می دهد که بیشترین شانس ما برای موفقیت، در جایی نهفته است که در آن زمینه، استعدادی در ما شکل گرفته باشد. همه ما در بدو تولد از پتانسیل های بی شماری برخورداریم. این توانمندی های بالقوه توسط نورون های مغز انسان ایجاد و تقویت می شوند. مغز نوزاد دارای میلیاردها نورون عصبی است که از ارتباط مکرر آنها با هم، یک توانمندی مشخص شکل می گیرد. اما بدن انسان به گونه ای طراحی شده که چیزهایی را که ضرورت ندارد نسازد، بنابراین مغز شما بر حسب تجربه ها، شرایط و اتفاقاتی که در 15 سال اول زندگی شما افتاده است، تصمیم می گیرد که کدام توانمندی را در شما نگاه دارد و تقویت کند و کدام را رها نماید.

 

 

بدین ترتیب تنها توانمندی هایی در شما تقویت می شوند که واقعا برای بقا و موفقیت به آنها نیاز داشته اید. به این توانمندی ها زمینه های استعدادی گفته می شود. زمینه های استعدادی تا 15 سالگی شکل می گیرند و از آن پس تقریبا ثابت می مانند.

 

بنابراین قدم اول برای موفقیت، شناخت دقیق استعدادها است. آزمون استعداد سنجی و کشف نقاط قوت بزرگسالان به همین منظور طراحی شده است. با شرکت در این آزمون امکان دریافت دو نوع گزارش وجود دارد:

1. گزارش اصلی: شامل تعاریف و توصیفات کلی از زمینه های استعدادی و راهکارهای تقویت و بکار گیری موثر آنها است

2. گزارشی تکمیلی: این گزارش با توجه به مدل جواب دهی شما به سوالات آزمون تهیه می شود و به شناخت دقیق تر از 5  زمینه استعدادی کمک می کند. در حقیقت چنانچه دو نفر دارای 5 زمینه استعدادی مشابه باشند، گزارش اصلی آنها عینا شبیه هم خواهد بود اما از آنجاییکه مدل جواب دهی این دو نفر به سوالات آزمون تفاوت هایی دارد، گزارش تکمیلی آنها نیز تفاوت خواهد داشت و توصیفات متمایزی از زمینه های استعدادی آنها ارائه خواهد شد.

آزمونی که در پیش رو دارید نتیجه بیش از 50 سال تحقیق دانشمندان در حوزه موفقیت فردی و سازمانی است و تا کنون نزدیک به 10 میلیون نفر از سراسر دنیا در این آزمون شرکت کرده اند.

 

 

 

 

 

 

اما این تنها نقطه شروع است و شناخت استعدادها و نقاط قوت کافی نیست. رشد استعدادها به کسب دانش، مهارت و تلاش فوق العاده نیاز دارد. برای اینکه بیاموزید چگونه هر روز از استعدادها و نقاط قوت خود استفاده کنید و نقاط ضعف خود را مدیریت نمایید، در دوره آموزشی که به این منظور طراحی شده، شرکت کنید.

 

 

مراحل شرکت در آزمون:

1. پرداخت هزینه شرکت در آزمون: واریز به کارت 9825-7248-1211-6274 به نام امیر حسین غلامعلی پور نزد بانک اقتصاد نوین

2. ثبت پرداخت در بخش کاربران وب سایت (اینجا کلیک کنید) یا از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک به شماره 09125273256

3. ایجاد حساب کاربری در بخش کاربران (اینجا کلیک کنید) و فعال سازی آن پس از ثبت نام (در صورت تمایل این بخش می تواند توسط مدیر سایت انجام شود)

4. دریافت ایمیل شرکت در آزمون، شرکت در آزمون مطابق دستورالعمل ارائه شده در ایمیل دریافت شده و دریافت گزارش فارسی از طریق همان ایمیل

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09125273256 تماس بگیرید.