آزمون سبک یادگیری

برای موفقیت در دنیای پویای کنونی که اطلاعات و دانش از عوامل کلیدی موفقیت به شمار می رود و در ابعاد و انواع بسیار گسترده ای ارائه می شود، سازمان ها و افراد موفق می دانند که یادگیری می بایست بدون توقف باشد. اما در چنین شرایطی، یادگیری بدون استراتژی می تواند به سردرگمی منجر شود و یا به اندازه کافی اثربخش نباشد. آزمون سبک یادگیری فردی، یکی از معتبرترین و ساده ترین آزمون هایی است که توسط شرکت inscape برای شناخت سبک و استراتژی یادگیری فردی، طراحی شده است. به کمک این آزمون افرادی که مشتاق یادگیری هستند می توانند با سرعت و اثربخشی بیشتری یادبگیرند و در نتیجه توانمندی های خود را سریعتر توسعه داده و به عملکرد بهتری دست یابند.

 

شناخت سه جزء کلیدی یادگیری:

به کمک این آزمون افراد می یابند که چگونه یاد می گیرند. به عبارت دیگر با چگونگی و روش تجربه، پردازش، سازماندهی، ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات توسط خود آشنا می شوند. پروفایلی که پس از آزمون ارائه می شود چهارچوبی برای درک و کشف سه جزء یادگیری شناختی یا ادراکی (Cognitive Learning) فراهم می کند:

1. هدف یادگیری (Learning Purpose): بعضی از افراد زمانی برای یادگیری انگیزه بیشتری دارند که اطلاعات کاربردی باشد و بتوان آن را سریع به کار گرفت. بعضی دیگر، زمانی بهتر یاد می گیرند که اطلاعات جدید و آموزنده باشد اما لزومی ندارد که همان لحظه بکار بیاید.

2. ساختار یادگیری (Learning Structure): بعضی از افراد تمایل دارند که اطلاعات به صورت مشخص و کاملا ساختار یافته ارائه شود به گونه ای که بتوانند حدس بزنند که قدم بعدی چه خواهد بود. بعضی دیگر اطلاعات کلی را می پسندند به طوری که بتوانند خودشان به آن ساختار بدهند و آن را به گونه ای سازماندهی نمایند که از نظرشان منطقی است.

3. فعالیت برای یادگیری (Learning Activity): بعضی از افراد تمایل دارند که به صورت گروهی و همراه دیگران یاد بگیرند. آنها از بحث و تبادل نظر و مشارکت داشتن در فرآیند یادگیری لذت می برند. بعضی دیگر به تفکر و غور بیشتر در اطلاعات تمایل دارند و قبل از بکار گرفتن اطللاعات باید زمانی را صرف تفکر و درک آن نمایند. 

این گزارش به تسهیل گران، مربیان، معلمان و اساتید کمک می کند که به نیازها و ملزومات یادگیری افراد پی ببرند و راهکار آموزشی خود را بر این اساس ارائه نمایند. بدین ترتیب اثربخشی آموزش و سرعت یادگیری افزایش می یابد.

کاربردهای آزمون سبک یادگیری:

  • توسعه فردی و شغلی
  • توسعه مهارت های رهبری و مدیریت
  • بهبود عملکرد
  • توسعه مهارت های ارتباطی
  • تیم سازی و کار تیمی
  • مربی گری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مراحل شرکت در آزمون:

1پرداخت هزینه و ارسال تصویر رسید پرداخت: جهت دریافت قیمت و آگاهی از نحوه پرداخت به شماره 09125273256 در واتس اپ پیام بدهید. پس از واریز وجه، تصویر رسید را به همین شماره ارسال نمایید. 

2. ایجاد حساب کاربری: وارد بخش کاربران شوید (اینجا کلیک کنید) و ثبت نام کنید. ایمیلی جهت فعال سازی حساب کاربردی برای شما ارسال می‌شود. (در صورت تمایل این بخش می تواند توسط مدیر سایت انجام شود)

3. دریافت ایمیل شرکت در آزمون: آزمون توسط ادمین سایت برای شما فعال و لینک شرکت در آزمون از طریق ایمیل ارسال می‌شود.

4. دریافت گزارش: نسخه فارسی گزارش پس از آماده سازی برای شما ایمیل یا واتس اپ می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09125273256 تماس بگیرید.