آزمون مهارت های مدیریت زمان

همه با با یک معضل دشوار مواجهیم: کارهای زیادی باید انجام دهیم، اما زمان کم می آوریم.  شاید بتوان گفت مدیریت زمان در حقیقت مدیریت بر خود است. زمان را مدیریت کردن یعنی خود را به شیوه ای رضایت بخش با گذر آن همراه کنیم و این بدین معنی است که باید خودمان را مدیریت کنیم. اگر زمان در کنترل ما نیست یعنی نتوانسته ایم خود را کنترل نماییم. برای اینکه بتوانیم کنترل خود را دوباره به دست بگیریم، لازم است عادت های جدید و بیشتری را بیاموزیم و در خود ایجاد نماییم.

عادت ها (Habits)، کلید مدیریت زمان هستند. نتایج خوب از عادت های خوب و نتایج بد از عادت های بد ناشی می شوند. اما باید توجه داشت که عادت چیزی جز یک رفتار آموخته شده نیست. بنابراین می توان آن را تغییر داد.

گام اول: قبل از تغییر عادات باید فکر و نگرش را تغییر داد. هنری فورد (Henry Ford) آن را اینگونه بیان می کند: "اگر فکر کنید که می توانید یا نمی توانید، هر دو حالت صحیح است." یعنی کافیست فکر کنید که نمی توانید تا واقعا نتوانید. شما معمولا به روشی عمل می کنید که با باورهای شما سازگار است. اگر بخواهید زمان را در کنترل خود درآورید، باید باور داشته باشید که می توانید این کار را انجام دهید.

گام دوم: برای تغییر عادات، نخست باید آنها را شناسایی نمایید. کدام عادت ها یا رفتارهای هستند که مانع تسلط شما بر زمان می شوند؟ کدام عادت ها، نقاط قوت شما در مدیریت زمان به حساب می آیند؟ آزمون مدیریت زمان، برای شناخت این عادت ها طراحی شده است.

 

باید توجه داشت که مدیریت زمان یک موضوع تک بعدی نیست بلکه چند بعدی است و حوزه های رفتاری گوناگونی را شامل می شود. در این آزمون دوازده حوزه کلیدی موثر بر مدیریت زمان و نقاط قوت و ضعف شما در هر کدام مورد ارزیابی قرار می گیرد و راهکارهای لازم برای تقویت نقاط قوت و غلبه بر نقاط ضعف در قالب گزارشی تکمیلی ارائه می گردد:

 

 

 

مراحل شرکت در آزمون:

1پرداخت هزینه و ارسال تصویر رسید پرداخت: جهت دریافت قیمت و آگاهی از نحوه پرداخت به شماره 09125273256 در واتس اپ پیام بدهید. پس از واریز وجه، تصویر رسید را به همین شماره ارسال نمایید. 

2. ایجاد حساب کاربری: وارد بخش کاربران شوید (اینجا کلیک کنید) و ثبت نام کنید. ایمیلی جهت فعال سازی حساب کاربردی برای شما ارسال می‌شود. (در صورت تمایل این بخش می تواند توسط مدیر سایت انجام شود)

3. دریافت ایمیل شرکت در آزمون: آزمون توسط ادمین سایت برای شما فعال و لینک شرکت در آزمون از طریق ایمیل ارسال می‌شود.

4. دریافت گزارش: نسخه فارسی گزارش پس از آماده سازی برای شما ایمیل یا واتس اپ می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09125273256 تماس بگیرید.